Inwestycje

I. #REALNA EMERYTURA

POTRZEBA: Chcesz stworzyć drugi filar swojej przyszłej emerytury w oparciu o nieruchomości,

ROZWIĄZANIE: Bezobsługowe portfele nieruchomości pod wynajem

DLA KOGO? Dla osób ze zdolnością kredytową lub mających oszczędności.

Inwestor kupuje nieruchomości na wynajem, które wyremontujemy, urządzimy i wyposażymy zgodnie z naszym projektem i wizualizacją. Następnie zrobimy home staging oraz sesję zdjęciową. Wystawimy ogłoszenia, a następnie zajmiemy się weryfikacją najemców, podpisaniem umów najmu, całą obsługą w trakcie jej trwania, a na koniec – jej rozliczeniem. Inwestor w tym czasie może cieszyć się swoim wolnym czasem z rodziną, rozwijać swoje pasje, uprawiać sport, podróżować.

II. INWESTYCJE KRÓTKOTERMINOWE

ROZWIĄZANIE: Inwestowanie w budowę osiedli domów, bloków, zakup i remont kamienic, zakup budynków hotelowych i innych.

DLA KOGO? Dla osób, które chcą zainwestować kapitał na 2-3 lata. Zarówno dla tych którzy mają pieniądze na realizację dużych inwestycji i szukają partnera zarządzającego jak i dla każdego kto chce posiadane środki zainwestować w realny projekt nieruchomościowy.

Forma współpracy oraz oczekiwany zwrot z inwestycji jest różny w zależności od projektu: pożyczki/crowdfunding/udziały w spółce. Dzięki tej formie współpracy dobrze zainwestujesz, a dodatkowo będziesz mógł śledzić proces remontu kamienicy lub budowy nowego budynku. Razem stworzymy coś wyjątkowego.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

III ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI NA WYNAJEM

POTRZEBA: Masz nieruchomość w Łodzi, która stoi pusta

ROZWIĄZANIE: Wynajęcie we współpracy z moim zespołem.

DLA KOGO? Nie tylko dla inwestorów. Odziedziczyłeś/aś nieruchomość w Łodzi? Przeprowadzasz się do innego miasta lub po prostu zmieniasz mieszkanie na nowe, a starego nie chcesz sprzedawać? W skrócie – masz nieruchomość i chcesz ją zagonić do pracy? Dobrze trafiłeś!

Przeanalizujemy, doradzimy i zajmiemy się całym procesem najmu. Stworzyliśmy markę Rentowni.pl, która profesjonalnie zajmuje się obsługą najmu.

IV POLECAJ i ZARABIAJ!

POTRZEBA: Chcesz zarobić. Masz informację o nieruchomości o potencjale inwestycyjnym (niekoniecznie w Łodzi) lub znasz kogoś kto szuka możliwości inwestycyjnych.

ROZWIĄZANIE: Napisz do mnie lub poleć moje usługi.

DLA KOGO? Dla osoby, która ma dobry temat inwestycyjny a nie inwestuje w nieruchomości.
Dla osoby, która ma kamienicę i nie wie co z nią zrobić lub zna taką osobę.
A może ktoś kogo znasz szuka sposobu na inwestycje?

Za każde polecenie, które skończy się transakcją, płacę prowizję. Doceniam sprawnych sourcerów i pośredników nieruchomościowych. Z reguły jest ze mną tzw. „szybka piłka” – jeżeli nieruchomość mnie interesuje, przystępuję do konkretnych działań mających na celu sprawdzenie nieruchomości i podpisanie umowy.

Inwestowanie w nieruchomości – najlepsza inwestycja w przyszłość

inwestowanie w nieruchomości łódźZakup nieruchomości pod inwestycje cieszy się rosnącą popularnością klientów biznesowych i osób prywatnych. W zależności od możliwości budżetowych kupujemy garaże, kawalerki lub większe mieszkania na wynajem, a także lokale dedykowane pod działalność handlową i handlowo-usługową. Inwestycja w nieruchomości pozwala nam „uciec” przed inflacją, jednocześnie przynosząc stały dochód pasywny. Dochód, który możemy zainwestować w kolejną nieruchomość poszerzając tym samym swój portfel inwestycji rentierskich i coraz bardziej uniezależniając się od dotychczasowej pracy zarobkowej. Naszą specjalnością jest inwestowanie w nieruchomości na terenie Łodzi. Jak się to wszystko zaczęło?

Łódź to jedno z miast na mapie Polski, gdzie inwestowanie w nieruchomości nabrało tempa i rozmachu. I tak powstała nisza rynkowa, którą zdecydowaliśmy się wypełnić oferując Klientom nieruchomości inwestycyjne w rewitalizowanych kamienicach. Pomysł ten zaowocował licznymi transakcjami kupna-sprzedaży, co oznacza że w pierwszej rewitalizowanej przez nas kamienicy sprzedaliśmy już większość mieszkań.

Rewitalizacja kamienic a nieruchomości inwestycyjne

inwestycja w nieruchomościPrzez długi czas inwestorzy stawiali na rynek pierwotny i mieszkania inwestycyjne w nowym budownictwie. Nasz pomysł zakładał z goła coś innego. Wykorzystując potencjał oraz klimat bieżącej zabudowy miasta postanowiliśmy stworzyć przestrzeń inwestycyjną, jednocześnie oferując kamienicom drugie życie. W efekcie przy ulicy Poznańskiej 20 w Łodzi powstają mieszkania pod klucz o wysokim standardzie i metrażu od 13 do 27 m2. To mieszkania w 100% bezobsługowe, których właścicielom możemy zaoferować umowę najmu na 5 lat po skończonej rewitalizacji. Swoją ofertę kierujemy do osób, które chciałyby rozpocząć budowanie portfela inwestycji, ale nie chcą tracić czasu i nerwów na wybór lokalu o odpowiednim potencjale, jego remont, wyposażenie, znalezienie najemcy i bieżącą obsługę nieruchomości. Wszystkimi powyższymi kwestiami zajmujemy się w imieniu naszych Klientów, dzięki czemu inwestycja w nieruchomości nie jest dla nich w żaden sposób obciążająca.

W nieruchomości najlepiej inwestować tzw. swobodną gotówkę, ale nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z okazji. Przyszłym inwestorom pomagamy również w tej kwestii – zapewniając wsparcie w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego na zakup mieszkania inwestycyjnego w naszej kamienicy. Przemyślany projekt, świadomy wybór kamienicy pod inwestycję, kompleksowa obsługa oraz precyzyjnie skalkulowany zwrot z inwestycji sprawiają, że nasz pomysł obecnie wyznacza nowy trend na rynku inwestycji w nieruchomości. Trend, za sprawą którego również Ty możesz cieszyć się dochodem pasywnym i stabilną lokatą swoich oszczędności.

Klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości pod inwestycje zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące modelu biznesowego, w oparciu o który działamy.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu


Skontaktuj się z nami

Czy zapisałeś się już na:

Listę Inwestora?

Przesyłam tam najlepsze Okazje Inwestycyjne.

Jeśli chcesz żeby Twoje środki pracowały na Ciebie, to nie chcesz tego przegapić!