Home

kawalerki pod inwestycje łódź

Marcin Matusiak

Opiekun Inwestora na Rynku Nieruchomości
Dowiedz się więcej
mieszkania inwestycyjne marcin matusiak

Kamienice

Dowiedz się więcej
mieszkania inwestycyjne łódź

Inwestycje

Dowiedz się więcej
mieszkanie inwestycyjne łódź

Zarządzanie

Dowiedz się więcej

o mnie

Marcin Matusiak

Opiekun Inwestora na Rynku NIeruchomości

Jestem Opiekunem Inwestora na rynku nieruchomości.

Moja Misja
Po pierwsze – wierzę, że nieruchomości są wyjątkowe. Dzięki księgom wieczystym są dobrem szczególnie chronionym przez prawo. Ich realna wartość rośnie z upływem lat. Pozwalają na satysfakcjonujący zwrot z inwestycji, a dodatkowo dają namacalny efekt – piękne mieszkanie, w którym ktoś zamieszka, albo kamienicę, która odzyskała utracony blask.


Czytaj dalej

Poznańska 20
Możliwości Inwestycyjne
Zarządzanie mieszkaniami
na wynajem

Marcin Matusiak
Opiekun Inwestora na Rynku NIeruchomości

Moja Wizja

Chcę stworzyć grono zaufanych inwestorów w mieszkania na wynajem a także inwestorów kapitałowych dzięki którym realizacji doczekają się większe projekty – deweloperskie, rewitalizacji kamienic itp. W oparciu o zespół ekspertów chcę stworzyć sprawny mechanizm do realizacji celów związanych z nieruchomościami.


Czytaj dalej

Referencje

opinie moich klientów

Współpracę z Panem Marcinem Matusiakiem rozpocząłem w 2013 roku. Moim celem było kupienie taniej kawalerki, a następnie przeznaczenie jej pod wynajem. Pan Matusiak bardzo szybko znalazł dla mnie odpowiedni lokal w bardzo okazyjnej cenie. Nasza współpraca od początku układa się tak jak bym sobie tego życzył.

Marcina znam stanowczo za długo, więc mogę go z czystym sumieniem zarekomendować jako sprawnego doradcę inwestycyjnego.
Ma bardzo dobre rozeznanie łódzkiego rynku nieruchomości. Jest inteligentny, szybko się uczy i dobrze rozpoznaje potrzeby klientów.

Nie zawsze jego rozumienie terminu “okazja” jest tożsame z percepcją semantyczną ze strony inwestora, jednak chwila czasu na synchronizację słowników potrafi dać zaskakująco dobre efekty.

Moja dotychczasowa współpraca z Marcinem była bardzo owocna i mam nadzieję że w przyszłości będzie tylko lepiej.

Uciekajac się do języka porównań powiedziałbym, że w branży nieruchomości łódzkich Marcin jest łowny jak kot młynarza….

Marcin Matusiak to uosobienie działania pełnego profesjonalizmu oraz cierpliwości wobec kontrahentów. Cały zespół to zaangażowani i pełni energii ludzie, którzy dzięki elastyczności i umiejętności rozwiązywania problemów każde działanie zakończą sukcesem. Marcin na każdym etapie współpracy oferuje merytoryczne wsparcie oraz doradztwo. Ze względu na długofalową i owocną współpracę będziemy nadal polecać usługi Marcina.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Marcinem oraz ekipą Rentowni. Wynajęli mieszkania w czasie pandemii w bardzo dobrych cenach. Super kontakt, super ludzie. Liczę na owocną i długoterminową współpracę.

PORTFOLIO

realizacje


kawalerki łódź

6 sierpnia

13 m2


mikrokawalerki łódź

Drukarska

25 i 21 m2


_MG_8086

Gdańska

17 m2


PANA0121

Lokatorska

20 m2


_MG_3071

Obywatelska

19 m2


905A6600

Plażowa

18 i 18 m2


Wszystkie

Mieszkania inwestycyjne – Łódź, której dotąd nie znaliśmy

Łódź to miasto o niezwykle ciekawym rodowodzie i historii, którą możemy odkrywać podziwiając dawną zabudowę miasta. Niestety część łódzkich kamienic lata swojej świetności ma już dawno za sobą. I to one inspirują nas do realizacji śmiałego przedsięwzięcia, które kierujemy do osób:

  • poszukujących sposobu na rentowne ulokowanie oszczędności,
  • zainteresowanych zakupem mieszkań inwestycyjnych,
  • poszukujących inwestycji pewnej, a zarazem bezobsługowej.

Przedmiotem inwestycji są mieszkania zlokalizowane w zrewitalizowanej kamienicy – kawalerki pod inwestycje o powierzchni od 13 do 27 m2, wyposażone pod klucz. Kamienica mieści się w ścisłym centrum miasta, co przekłada się na bardzo wysoki potencjał inwestycji oraz łatwość znalezienia potencjalnego najemcy. Każde mieszkanie inwestycyjne posiada centralne ogrzewanie, nowe okna, dostęp do rowerowni oraz pralni/suszarni. Dodatkowo teren kamienicy jest zamknięty i monitorowany, a zielone podwórko z meblami ogrodowymi sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu.

Mieszkanie inwestycyjne – dlaczego warto?

Standardowo inwestorzy skupiają się na rynku pierwotnym, co niesie za sobą pewne ograniczenia, przede wszystkim pod względem lokalizacji inwestycji. Decydując się na rewitalizację starej kamienicy – nieruchomość zostanie w pełni wyremontowana i zmodernizowana przed oddaniem mieszkań od użytku – możemy zaoferować mieszkania inwestycyjne w ścisłym centrum miasta, w nieruchomości umożliwiającej nam uzyskanie autentycznego postindustrialnego stylu i nowoczesnych loftowych przestrzeni, które w przypadku rynku pierwotnego stanowią wyłącznie formę stylizacji. Lokalizacja, unikalny charakter mieszkań oraz skala przeprowadzonej rewitalizacji przekładają się na wysoki standard nieruchomości, które przez okres 5 lat od oddania do użytku nie będą wymagały praktycznie żadnych nakładów finansowych. To oznacza, że przez 5 kolejnych lat nasze kawalerki pod inwestycje będą przynosiły swoim właścicielom zysk. Skąd ta pewność?
Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom inwestorów poszukujących możliwości inwestycyjnych o relatywnie niskim progu wejścia i niewielkim stopniu angażowania inwestora, oferujemy sprzedaż mieszkań z umową najmu na 5 lat. W rezultacie nasi Klienci uzyskują:

  • korzystnie zlokalizowaną nieruchomość w kompleksowo zrewitalizowanej kamienicy,
  • mieszkanie inwestycyjne urządzone i wyposażone pod klucz w cenie inwestycji,
  • dochód pasywny niewymagający ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Dodatkowym atutem oferowanych mieszkań inwestycyjnych w Łodzi jest całkowita bezobsługowość inwestycji, dzięki umowie najmu na 5 lat, a to wszystko z pełnym profesjonalizmem zarządzania i obsługi.

Kawalerki i mikrokawalerki – Łódź

Mieszkania o ograniczonym metrażu doskonale sprawdzają się jako mieszkania inwestycyjne – decyduje o tym relatywnie niski koszt zakupu i utrzymania nieruchomości, co pozwala na uzyskanie wysokiego zwrotu z inwestycji. Jednocześnie kawalerki oraz mikrokawalerki w mieście takim jak Łódź cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem najemców – studentów, młodych osób rozpoczynających karierę zawodową oraz tych, które planują osiedlić się w Łodzi na stałe. Dogodnie ulokowane kawalerki i mikrokawalerki to także atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które czekają na swoje mieszkanie docelowe.
Klientów zainteresowanych zakupem mieszkań inwestycyjnych w doskonałej lokalizacji zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze optymalnego lokalu pod Państwa inwestycję. Jednocześnie doradzamy szybką decyzję, ponieważ nasze przedsięwzięcie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów z całego kraju.
opiekun inwestora

Opiekun Inwestora na Rynku Nieruchomości

Chcesz zacząć inwestować na rynku nieruchomości, ale nie wiesz, jak zacząć? Opiekun Inwestora na Rynku Nieruchomości wesprze Cię na początku tej trudnej, lecz niezwykle satysfakcjonującej drogi. Skorzystaj z tej opcji, aby lepiej zarabiać, podnieść swój standard życia i zaspokoić ambicje. Pozwól, że zainspiruje Cię doświadczony Opiekun Inwestora na Rynku Nieruchomości z sukcesami na koncie.

partnerzy

z kim
współpracujemy
aktualności

Jak inwestuję w nieruchomość?

Posted by Inwestowanie w nieruchomości wydaje się być niezwykle atrakcyjnym sposobem na zarobek pasywny. Ale czy na pewno? Początki w tej branży nigdy nie są łatwe – nawet, jeśli dysponujesz kapitałem na odpowiednim poziomie. Potrzeba jeszcze wiedzy, know-how, które mają tylko „wieloletni…

Mieszkania studenckie – Łódź

Posted by Mieszkania studenckie bywają różne… Najczęściej studenci wynajmują pokoje lub kawalerki od prywatnych właścicieli, nierzadko przymykając oko na pewne niedogodności, kiepski stan techniczny lokalu czy błagające o odświeżenie ściany. Oferując im alternatywę w postaci niewielkich, ale komfortowych i nowocześnie wyposażonych mieszkań…

Wszystkie

zapisz się

newsletter


Zapisz

pozostańmy w kontakcie

kontakt


Facebook-f


Instagram


Czy zapisałeś się już na:

Listę Inwestora?

Przesyłam tam najlepsze Okazje Inwestycyjne.

Jeśli chcesz żeby Twoje środki pracowały na Ciebie, to nie chcesz tego przegapić!