O mnie

Moja Misja

Po pierwsze – wierzę, że nieruchomości są wyjątkowe. Dzięki księgom wieczystym są dobrem szczególnie chronionym przez prawo. Ich realna wartość rośnie z upływem lat. Pozwalają na satysfakcjonujący zwrot z inwestycji, a dodatkowo dają namacalny efekt – piękne mieszkanie, w którym ktoś zamieszka, albo kamienicę, która odzyskała utracony blask.

Po drugie – niewydolności systemu ubezpieczeń społecznych i rosnąca inflacja to fakt. Wszyscy powinni się na to przygotować.

Z tych powodów, moją misją jest budowanie majątku klientów w oparciu o nieruchomości, tak, aby klient miał zapewnioną realną emeryturę w oparciu o wynajem oraz zabezpieczył swoją przyszłość.

Chcę ułatwić dostęp do inwestowania. Wiedza uzyskana na szkoleniach nie zawsze przekłada się na działanie. Z tego powodu nie szkolę. Oferuję umiejętności, zaplecze organizacyjne, czas, doświadczenie. Są to elementy konieczne do realizacji projektów w nieruchomościach, a nie każdy musi je posiadać.

Jako misję traktuję też promowanie Łodzi. Miasta w centrum Polski, atrakcyjnego dla inwestorów, bo niedoszacowanego jeżeli chodzi o rynek nieruchomości, które po latach stagnacji doczekało się gwałtownego rozwoju. Miasta z wyjątkową historią i charakterem.

Moja Wizja

Chcę stworzyć grono zaufanych inwestorów w mieszkania na wynajem a także inwestorów kapitałowych, dzięki którym realizacji doczekają się większe projekty – deweloperskie, rewitalizacji kamienic itp. W oparciu o zespół ekspertów chcę proponować sprawny mechanizm do realizacji celów związanych z nieruchomościami. Planuję zbudować markę znaną z przeprowadzanych realizacji, skupiającą inwestorów polskich i zagranicznych – markę ciągle się doskonalącą, idącą z duchem czasu, odkrywającą nowe obszary biznesu, prowadzącą szczerą i satysfakcjonującą komunikację z klientem.

Mój Zespół

zdjecie_mmatusiak2

Marcin Matusiak

533 994 639
kontakt@marcinmatusiak.pl
Marcin – Opiekun Inwestora na Rynku Nieruchomości. Przygotowuje bezobsługowe portfele mieszkań pod wynajem, rewitalizuje kamienice, realizuje projekty deweloperskie. Prowadzi inwestycje w nieruchomości od A do Z. Lubi negocjować i łowić okazje, ale prawdziwie inspirują go rozmowy z ludźmi. Marcin to optymista, pełen energii, którą zaraża innych. Jest lokalnym patriotą, który prezentuje potencjał Łodzi inwestorom, a w czasie spaceru zachwyca się detalami tutejszych kamienic. Pasjonat sportu, szczególnie jazdy rowerowej.

 

PHOTO-2020-12-15-22-25-35

Justyna Chaniecka-Matusiak

justyna@marcinmatusiak.pl
Justyna – strażnik procesów w firmie i porządków w papierach. Równoważy ekstrawertyczną energię Marcina. Pełni nieocenioną funkcję back office, sclając i usprawniajać pracę zespołu. Ulubione słowo – procedura. Zawsze skora do pomocy. W wolnych chwilach lubi gotować i czytać książki.

 

Aneta

Aneta Kałużna

Starszy specjalista ds. zarządzania najmem

533 347 662
aneta@lodzkiepokoje.pl
Aneta – opiekun mieszkań. Niezwykle pracowita i pomocna. Żadne zadanie jej nie straszne. Lubi pracę z klientem, dba o wysoki standard obsługi najemców. Oprócz pracy z najemcą indywidualnym, koordynuje też kwatery pracownicze. Prywatnie jest zaangażowana w pracę fundacji „Kocia Mama”, a jej życiową pasją jest jazda konna.

 

Dominika Żebrowska

Dominika Żebrowska

Manager ds. zarządzania najmem

533 355 292
biuro@rentowni.pl
Dominika – koordynuje prace zespołu obsługującego najem. Odpowiada za kontakt z właścicielami, administracjami i dostawcami mediów. Rozwiązuje sprawy trudne i beznadziejne. Zawsze profesjonalna i świetnie zorganizowana. Dba też o najem krótkoterminowy.

 

Natalia Wasiak

Natalia Wasiak

Koordynator działu technicznego i windykacji

533 394 639
lodzkiepokoje@gmail.com
Natalia – nieustępliwy i zadaniowy mistrz miękkich windykacji. Zawiaduje grupą ds. natychmiastowego usuwania awarii. Osoba do pierwszego kontaktu dla najemców w sprawach bieżących. W razie potrzeby znajdzie fachowca o każdej specjalności. Pracuje skutecznie i zadaniowo.

 

Marzena Sukiennik

Marzena Sukiennik

Główna księgowa

ksiegowosc@marcinmatusiak.pl
Marzena – trzyma w ryzach sprawy związane z finansami i księgowością. Dzięki niej nie zaginie ani złotówka i nie zawieruszy się żadna płatność. Cechują ją wysokie umiejętności komunikacyjne oraz cierpliwość dla tych, dla których sprawy papierkowe to czarna magia.

 

LUMO3470

Piotr Heliński

Młodszy specjalista ds. zarządzania najmem
533 347 661
piotr@lodzkiepokoje.pl

 

LUMO3450

Marta Mikołajek

Młodszy specjalista ds. zarządzania najmem
+48 533 072 433
marta@lodzkiepokoje.pl

 

LUM_2971

Paulina Ogrodowczyk

Projektantka naszych pięknych wnętrz

 

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu


Skontaktuj się z nami

Czy zapisałeś się już na:

Listę Inwestora?

Przesyłam tam najlepsze Okazje Inwestycyjne.

Jeśli chcesz żeby Twoje środki pracowały na Ciebie, to nie chcesz tego przegapić!