Mieszkania studenckie – Łódź

Mieszkania studenckie bywają różne… Najczęściej studenci wynajmują pokoje lub kawalerki od prywatnych właścicieli, nierzadko przymykając oko na pewne niedogodności, kiepski stan techniczny lokalu czy błagające o odświeżenie ściany. Oferując im alternatywę w postaci niewielkich, ale komfortowych i nowocześnie wyposażonych mieszkań studenckich w zrewitalizowanych kamienicach nasi inwestorzy zyskują podwójnie. Jak to działa?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom inwestorów, jak i przyszłych najemców nieruchomości oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, które wyznaczają nowe trendy w dziedzinie mieszkań studenckich i nie tylko. Wszystko zaczyna się od wyboru kamienicy o dużym potencjale. Pod uwagę bierzemy m.in. lokalizację nieruchomości, stan techniczny budynku oraz możliwość podzielenia obiektu na niewielkie mieszkania inwestycyjne. Następnie przystępujemy do prac związanych z rewitalizacją i modernizacją kamienicy oraz jej najbliższego otoczenia. Tam, gdzie to możliwe zamykamy teren wokół nieruchomości i zagospodarowujemy podwórko pod rekreacyjny teren zielony. Wszystkie oferowane przez nas nieruchomości oddajemy do użytku w stanie pod klucz. Dodatkowo staramy się, aby nasze mieszkania studenckie posiadały pewne udogodnienia w postaci:

  • centralnego ogrzewania,
  • komórek lokatorskich,
  • dostępu do pralni/suszarni,
  • dostępu do rowerowni.

To wyróżnia naszą ofertę na tle innych mieszkań studenckich w Łodzi, przyciągając najemców zainteresowanych wynajem nieruchomości na cały okres studiów. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować inwestorom stabilność dochodów z inwestycji przez pierwszych 5 lat od oddania mieszkań do użytku. Następnie renegocjujemy umowę, a w razie potrzeby poddajemy mieszkania renowacji i odświeżeniu tak, aby mieszkania studenckie w kamienicach cały czas kojarzone były z wysokim standardem, wygodą oraz estetyką przestrzeni.

Kto jest właścicielem mieszkania w kamienicy?

Oferując kompleksową obsługę inwestycji nie pozbawiamy Państwa aktu własności mieszkania. Mieszkania studenckie pod wynajem w Łodzi przez cały czas obsługi inwestycji pozostają własnością inwestora. Z naszej strony zapewniamy kompleksową i fachową pomoc w zakresie zarządzania i obsługi inwestycji. Dzięki temu z perspektywy Klienta inwestycja pozostaje w 100% bezobsługowa. Nasz Zespół czuwa nad przebiegiem prac remontowych i wykończeniowych, organizuje elementy wyposażenia wnętrz i dba o optymalne zagospodarowanie przestrzeni mieszkania. Po oddaniu mieszkań do użytku pozyskujemy najemców, zapewniając stabilność wynajmu i brak pustostanów przez cały okres trwania umowy. Wszelkie drobne usługi, prace serwisowe związane z utrzymaniem mieszkań w prawidłowym stanie technicznym wykonujemy w ramach umowy, dzięki czemu nasi Klienci naprawdę o nic nie muszą się martwić.

Klientów zainteresowanych inwestycjami w mieszkania studenckie w Łodzi zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji na każdym etapie, wspieramy klientów w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego i pomagamy w wyborze najbardziej optymalnych lokali pod wynajem.

Czy zapisałeś się już na:

Listę Inwestora?

Przesyłam tam najlepsze Okazje Inwestycyjne.

Jeśli chcesz żeby Twoje środki pracowały na Ciebie, to nie chcesz tego przegapić!